cam balkon, cam balkon Ankara ; Cam balkon fiyatlarımızı almadan balkon yaptırmayın modern cam balkon sistemleri ve fiyatları ile ucuz kaliteli en iyi cam balkon sistemlerimizi tercih ediniz. Telefon numaralarımız: 0 (312) 395 70 92 - 0 (532) 662 56 06

MODERN CAM BALKON BALA

Bala Cam Balkon SistemleriFirmamızda  kullandığımız  camlarımız  8  ve  10  milimetre Temperli  Şişecam  markadır.  Kullanmakta  olduğumuz  profiller  külçe  alüminyum  olarak  imal  edilmektedir.  Firmamızda hurda ve atıl malzemeler kesinlikle kullanılmaz. Alüminyum profili kalınlığı 4 milimetre et kalınlığındadır. Profillerde kullanılan boya elektrostatik oto boyasıdır.

Firmamızda  sipariş  ve  ölçü  alındıktan  sonra  15  iş  günü  içerisinde  konusunda  uzman  personellerimiz  tarafından  montaj  yapılır.  Montaj  süremiz  olumsuz  hava  koşullarına karşı +2 gün gecikmeli olarak yapılacaktır.

Modern  Cam  Balkon  firması  olarak  diğer  firmalardan   farklı   olarak   sizlere   özel   cam   balkonlarınıza   aksesuarlarda   uygulamaktayız.   Cam   aralarında   şeffaf   veya   alüminyum   fitil uygulamasını   sizlere   özel   yapıyoruz.   Baza   profilinde   kullanılan   fitiller   100   derecelik   kıl   fitil   olarak   kullanılmaktadır.   Rulmanlar   çift   rulman   olup   her   bir   camı   sekiz   rulman   alt   ve üst aynı anda taşımaktadır.

Sizlerde   en   iyi   Cam   Balkon   sahibi   olmak   isterseniz   iletişim   bölümündeki   numaralardan   bizle   irtibata   geçebilirsiniz.   Cam   Balkon Ankara   fiyatları   içerisinde   en   iyi   ve   en   uygun fiyatın bizlerde olduğunu asla unutmayın. Bala  cam balkon fiyatları için yapmış olduğumuz kampanyalar içinde telefonla ulaşabilirsiniz.